Select category
Driver type
Praca w małej, bardzo solidnej firmie dla kierowcy CE
Sort by:
Car type
Work system
Experience
Permissions
Transport base
Bernimpex
Company: Bernimpex Transport base : Poznań Category : Driver's category C+E Type of driver: International (Western Europe) Type of car: Tilt The work system : Other (wyjazdy na 2 tygodnie, powrót na długi weekend) Required experience: 1 year Language requirements: English, German
Bernimpex
Bernimpex
Return to the list
Bernimpex
Remuneration net :
7000 - 8000 PLN
Valid until : 2019-03-12

Ref. no.: BERNIMPEX_1
Show all the offers from this company

JOB DESCRIPTION

Zatrudnię kierowcę kat. CE w ruchu międzynarodowym w małej (6 pojazdów), bardzo solidnej firmie działającej od 2000 roku. Oferuję pracę na komfortowym ciągniku MAN 18.440 z roku 2016, automat, tempomat aktywny, naczepa firanka Schmitz z roku 2016. Wyjazdy na 2 tyg. na przerzuty z przewagą kierunku szwajcarskiego. Uwaga! - u nas tacho jest święte. Wyjazdy i powrót do i z Poznania. Bardzo dobre warunki pracy i płacy 7-8 tys. netto. Praca w ambitnym, bardzo pozytywnie nastawionym zespole. Korzystny pakiet socjalny na spotkaniu np. ubezpieczenie na wyjazdy zagraniczne na koszt firmy, ubezpieczenie grupowe na bardzo korzystnych warunkach dla kierowców, płatny urlop wypoczynkowy, coroczna przerwa urlopowa między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Zapraszam.  tel. 519116402

REQUIREMENTS

Jeżeli kierowanie pojazdami ciężarowymi jest Twoją pasją wówczas razem odniesiemy sukces.

WE OFFER

Oferujemy wspólnie odniesiony sukces.

About company

Mała solidna firma działająca od 2000 roku. Oferuję pracę na nowych (najstarszy 2 lata) komfortowych ciągnikach MAN, automat, tempomat aktywny, i na naczepach firankach Schmitz (najstarsza 2 lata) Wyjazdy na 2 tyg. na przerzuty. Wyjazdy i powrót do i z Poznania. Bardzo dobre warunki płacy i pracy. Praca w młodym, ambitnym, bardzo pozytywnie nastawionym zespole. Zapraszam

Visit our website
We’re looking forward to being contacted by interested drivers
Quick application 519 XXX XXXSHOW
NUMBER
Show this offer to your friends:
Notifications about new offers
Would you like to change your job? Don’t want to search for it?
We’ve got a solution! Click here