Select category
Driver type
Kierowca kat C+E
Sort by:
Car type
Work system
Experience
Permissions
Transport base

5000 - 7000 PLN (netto)
Prologistyka Sp. z o.o.
Company: Prologistyka Sp. z o.o. Transport base : Gdańsk Category : Driver's category C+E Type of driver: International (Southern Europe, Western Europe) Type of car: Tanker The work system : Negotiable Required experience: 2 years Permissions : ADR (tankers)
Return to the list
Remuneration net :
5000 - 7000 PLN
Valid until : 2019-03-01

Ref. no.: PROLOGISTYKA-SP.-Z-O.O._1
Show all the offers from this company

JOB DESCRIPTION

Praca przy cysternach paliwowych w Polsce i Europie (głównie Węgry, Czechy, Słowacja, Niemcy, Austria)

REQUIREMENTS

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym (C+E)
  • Karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy i badania psychologiczne
  • Uprawnienia ADR rozszerzone o cysterny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze cysterny paliwowej

WE OFFER

  • Umowę o pracę + diety
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Nowoczesny tabor - Ciągnik VOLVO z 2018 r , cysterna Kassbohrer z 2014 r (TV w kabinie :) )
  • Elastyczny system pracy - do uzgodnienia

About company

Prologistyka to firma będąca operatorem logistycznym, działająca na rynku krajowym i międzynarodowym. Specjalizujemy się m.in. w transporcie produktów płynnych w cysternach.

Visit our website
We’re looking forward to being contacted by interested drivers
Quick application 574 XXX XXXSHOW
NUMBER
Show this offer to your friends:
Notifications about new offers
Would you like to change your job? Don’t want to search for it?
We’ve got a solution! Click here