Select category
Driver type
kierowca kat C+E
Sort by:
Car type
Work system
Experience
Permissions
Transport base

6000 - 8000 PLN (netto)
PHU POL-WOOD Gabriel Fukacz
Company: PHU POL-WOOD Gabriel Fukacz Transport base : Szczecin Category : Driver's category C+E Type of driver: International (Western Europe) Type of car: Mega, Tilt, Road train The work system : Mon-Fri, Negotiable Required experience: 2 years
Return to the list
Remuneration net :
6000 - 8000 PLN
Valid until : 2019-03-26

Ref. no.: PHU-POL-WOOD-GABRIEL-FUKACZ_1
Show all the offers from this company

JOB DESCRIPTION

Firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem zatrudni kierowcę kat C+E na trasach PL-DE
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny

REQUIREMENTS

- prawo jazdy kat. C+E
- karta do tachografu.

WE OFFER

- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę
- weekendy w domu lub inny system- do uzgodnienia
- nowy tabor

We’re looking forward to being contacted by interested drivers
Quick application 604 XXX XXXSHOW
NUMBER
Show this offer to your friends:
Notifications about new offers
Would you like to change your job? Don’t want to search for it?
We’ve got a solution! Click here