Select category
Driver type
Kierowca Ciężarówki C+E Berlin
Sort by:
Car type
Work system
Experience
Permissions
Transport base

Kierowca Ciężarówki C+E Niemcy

2000 - 2400 EUR (netto)
Posrednictwo Pracy Heinz Dommermuth
Company: Posrednictwo Pracy Heinz Dommermuth Transport base : Duisburg Category : Driver's category C+E Type of driver: Domestic Type of car: Refrigerated The work system : 3/1, 4/2, 6/2, Negotiable Required experience: lack Language requirements: English, German

1800 - 2400 EUR (netto)
Company: Posrednictwo Pracy Heinz Dommermuth Transport base : Koblenz Category : Driver's category C+E Type of driver: Domestic Type of car: Refrigerated The work system : 3/1, 4/2, 6/2, Negotiable Required experience: lack Language requirements: English, German

2200 - 2200 EUR (netto)
Company: Posrednictwo Pracy Heinz Dommermuth Transport base : Berlin Category : Driver's category C+E Type of driver: Domestic Type of car: Refrigerated The work system : Mon-Fri, Negotiable Required experience: lack Language requirements: German

Company: Posrednictwo Pracy Heinz Dommermuth Transport base : Berlin Category : Driver's category C+E Type of driver: Domestic Type of car: Refrigerated The work system : Mon-Fri Required experience: lack Language requirements: German
Return to the list
Remuneration net :
2200 - 2200 EUR
Valid until : 2019-07-12

Ref. no.: POSREDNICTWO-PRACY-HEINZ-DOMMERMUTH_3
Show all the offers from this company

JOB DESCRIPTION

  • rozwożenie towaru do wyznaczonych punktów
  • wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów
  • zabezpieczenie załadunku
  • dbanie o stan techniczy pojazdu i jego czystosc

REQUIREMENTS

  • czynne prawo jazdy kategorii lub C+E kod 95
  • karta kierowcy
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć do pracy, zaangażowanie
  • uczciwość i sumienność

WE OFFER

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę z niemiecka firma
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zakwaterownie
  • Codzienne diety
  • Ubezpieczenia, składki socjalne i emerytalne odprowadzane w Niemczech
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia socjalne
Visit our website
We’re looking forward to being contacted by interested drivers
Quick application 668 XXX XXXSHOW
NUMBER
Show this offer to your friends:
Notifications about new offers
Would you like to change your job? Don’t want to search for it?
We’ve got a solution! Click here