Select category
Driver type
Kierowca C+E (Niemcy - Lübeck)
Sort by:
Car type
Work system
Experience
Permissions
Transport base

2300 - 3100 EUR (netto)
RZ Logistics & Transport GmbH
Company: RZ Logistics & Transport GmbH Transport base : Lübeck Category : Driver's category C+E Type of driver: Domestic Type of car: Mega, Tilt The work system : 3/1 Required experience: lack Language requirements: English, German, Other (Polnisch)
Return to the list
Remuneration net :
2300 - 3000 EUR
Valid until : 2019-04-12

Ref. no.: RZ-LOGISTICS-TRANSPORT-GMBH_19
Show all the offers from this company

JOB DESCRIPTION

Niemiecka firma transportowa RZ Logistics &Transport GmbH z ugruntowaną, wieloletnią pozycją rynkową w zakresie transportu międzynarodowego, dysponująca rozbudowaną flotą nowoczesnych aut, poszukuje Kandydatów do pracy stanowisko:

Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: Lübeck

Region: Schleswig-Holstein

Na Państwa pytania odpowiadamy pod numerem telefonu 00491783999660 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

CV prosze na fuhrpark@ronge-log.de

REQUIREMENTS

  • Predyspozycje do kierowania ciągnikami siodłowymi z naczepami Prawo jazdy kategorii C+E.
  • Karta kierowcy.
  • Mile widziany kurs ADR.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Punktualność, uczciwość, komunikatywność.
  • Dbałość o powierzony sprzęt (zestaw przypisany do kierowcy).

WE OFFER

  • System Pracy 3/1.
  • Niemiecka Umowa o prace na czas nieokreślony, świadczenia socjalne w Niemczech Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia 2400,- Euro brutto + 40,-Euro Diet/Dzien Netto.
  • Zdalna opiekę pracownika mowiacego w jezyku Polskim.
  • Pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców.
  • Przerwy 45 godzinne nasi pracownicy spedzaja w hotelach o dobrym standardzie.
We’re looking forward to being contacted by interested drivers
Quick application 491 XXX XXXSHOW
NUMBER
Show this offer to your friends:
Notifications about new offers
Would you like to change your job? Don’t want to search for it?
We’ve got a solution! Click here