Select category
Driver type
Kierowca CE, 2500/2700 euro na rękę, Hamburg/Magdeburg
Sort by:
Car type
Work system
Experience
Permissions
Transport base
ASMO Solutions Deutschland GmbH
Company: ASMO Solutions Deutschland GmbH Transport base : Hamburg Category : Driver's category C+E Type of driver: International (Western Europe) Type of car: Swap body The work system : Mon-Fri Required experience: 1 year Language requirements: German
Company: ASMO Solutions Deutschland GmbH Transport base : Paderborn Category : Driver's category C+E Type of driver: International (Western Europe) Type of car: Swap body The work system : Mon-Fri Required experience: 1 year Language requirements: German
Return to the list
Remuneration net :
2500 - 2700 EUR
Valid until : 2019-07-15

Ref. no.: ASMO-SOLUTIONS-DEUTSCHLAND-GMBH_13
Show all the offers from this company

JOB DESCRIPTION

ASMO Solutions Deutschland GmbH poszukuje pracowników na stanowisko:
Kierowca Kat. C+E

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie między 2500/2700 Euro Netto (na rękę)
  • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony
  • Możliwość pracy w systemie

    OPIS OFERTY:

  • Baza firmy w okolicach Hamburga
  • Możliwość rozpoczynania i kończenia zmiany w

Magdeburgu

  • Trasy dalekobieżne, tylko po Niemczech
  • Rodzaj przyczepy – BDF, skrętny dyszel

    WYMAGANE:

  • Prawo jazdy kategorii CE
  • Doświadczenie na przyczepach BDF, oś skrętna
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

    Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV
    lub o kontakt telefoniczny pod numerem
    +48 884 684 880

    Zobacz ofertę na: https://asmo-solutions.pl/kierowca-ce-bdf-os-skretnahambmagd/

About company

Asmo Solutions to agencja pośrednictwa pracy na rynek niemiecki. W ramach swojej działalności Asmo Solutions podejmuje współpracę tylko ze sprawdzonymi pracodawcami w Niemczech gwarantując pracownikom bezpieczeństwo, stabilność i pensję zawsze na czas. Asmo Solutions to doświadczony zespół specjalistów. Firma posiada siedzibę w Gdańsku oraz w Hamburgu.

Visit our website
We’re looking forward to being contacted by interested drivers
Quick application 884 XXX XXXSHOW
NUMBER
Show this offer to your friends:
Notifications about new offers
Would you like to change your job? Don’t want to search for it?
We’ve got a solution! Click here