Select category
Driver type
Kierowca CE, 150 Euro netto (na rękę) dziennie, Niemcy
Sort by:
Car type
Work system
Experience
Permissions
Transport base
ASMO Solutions Deutschland GmbH
Company: ASMO Solutions Deutschland GmbH Transport base : Hamburg Category : Driver's category C+E Type of driver: International (Western Europe) Type of car: Refrigerated, Tilt, Tipper, Other (BDF) The work system : Negotiable Required experience: 3 years Language requirements: German
Company: ASMO Solutions Deutschland GmbH Transport base : Frankfurt nad Menem Category : Driver's category C+E Type of driver: Local Type of car: Other (Śmieciarka) The work system : Mon-Fri Required experience: 1 year Language requirements: German
Company: ASMO Solutions Deutschland GmbH Transport base : mINDEN Category : Driver's category C+E Type of driver: Local Type of car: Other (Śmieciarka) The work system : Mon-Fri Required experience: 1 year Language requirements: German
Company: ASMO Solutions Deutschland GmbH Transport base : Paderborn Category : Driver's category C+E Type of driver: Domestic Type of car: Tilt The work system : 3/1, Mon-Fri Required experience: 1 year Language requirements: English, German
Return to the list
Remuneration net :
150 - 150 EUR
Valid until : 2019-04-29

Ref. no.: ASMO-SOLUTIONS-DEUTSCHLAND-GMBH_7
Show all the offers from this company

JOB DESCRIPTION

Praca o charakterze kierowcy "skoczka"

Praca w różnych lokalizacjach Niemiec

REQUIREMENTS

Prawo jazdy kategorii CE

Doświadczenie w zawodzie

Znajomość języka niemieckiego

WE OFFER

Wynagrodzenie dzienne 150 Euro Netto (na rękę)

Niemiecką umowę o pracę

Zwrot kosztów dojazdu do zlecenia * 0,15 Euro za przejechany kilometr

About company

Asmo Solutions to agencja pośrednictwa pracy na rynek niemiecki. W ramach swojej działalności Asmo Solutions podejmuje współpracę tylko ze sprawdzonymi pracodawcami w Niemczech gwarantując pracownikom bezpieczeństwo, stabilność i pensję zawsze na czas. Asmo Solutions to doświadczony zespół specjalistów. Firma posiada siedzibę w Gdańsku oraz w Hamburgu.

Visit our website
We’re looking forward to being contacted by interested drivers
Quick application 884 XXX XXXSHOW
NUMBER
Show this offer to your friends:
Notifications about new offers
Would you like to change your job? Don’t want to search for it?
We’ve got a solution! Click here