Select category
Driver type
Kierowca C+E
Sort by:
Car type
Work system
Experience
Permissions
Transport base

4000 - 7000 PLN (netto)
Stępień Sp. z o.o.
Company: Stępień Sp. z o.o. Transport base : Mazowszany Category : Driver's category C+E Type of driver: Domestic Type of car: Refrigerated, Tanker, Silo The work system : Negotiable Required experience: 1 year
Return to the list
Remuneration net :
4000 - 7000 PLN
Valid until : 2019-04-13

Ref. no.: STEPIEN-SP.-Z-O.O._1
Show all the offers from this company

JOB DESCRIPTION

Firma transportowa poszukuje kierowców z prawem jazdy kat. C+E (silosy, cysterny, chłodnie) zarówno na trasach krajowych i międzynarodowych

REQUIREMENTS

-prawo jazdy kat. C+E

- kurs na przewóz rzeczy

- karta kierowcy

-uprawnienia ADR (w przypadku aplikacji na kierowcę cysterny bitumicznej)

-dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie

- orientacja w terenie

WE OFFER

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

- praca całoroczna

- wynagrodzenie dwuskładnikowe

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

- auta przydzielone do kierowców

- praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców

Visit our website
We’re looking forward to being contacted by interested drivers
Quick application 602 XXX XXXSHOW
NUMBER
Show this offer to your friends:
Notifications about new offers
Would you like to change your job? Don’t want to search for it?
We’ve got a solution! Click here